1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi Oy Verdi, Ortalama Puan: 5,00
Loading...

Oto Çekici

Araçlar için her zor zamanda devreye giren ve ilk akla gelen yardımcı ekipler Oto Çekici firmalarıdır. Her yerde ihtiyaç olduğu gibi İzmit ilçemizde de oto kurtarmaya son dereceye ihtiyaç vardır. Genelde bir çok araç sahibi belirli zamanlarda oto çekici hizmeti almışlardır. İzmit çekici içinde bölgede yüzlerce sayıda hizmet veren şirkete yada bireysel görev yapan çekiciler bulunmaktadır. Bizlerde sizlere bu konuda en kısa sürede yanınızda olacak aracınızı bulunduğu yerden alıp istediğiniz en yakın servise yada adresinize taşınmasını sağlayacaktır.

İzmit ilçesinde Oto Çekici hizmetlerinde daima fark yaratmaktayız.

İzmit de 7/24 Oto Çekici

Firmamız www.izmitotocekici.com bölgede 7/24 hizmet anlayışı ile destek vermektedir. Vardiyalı bir sistem ile çalışan ekiplerimiz her mahalleye her anayola ve otoyola hakim personellerimiz ile bizlere ulaşan müşterilerimize anında hizmet vermekteyiz. Gerekli tüm oto çekici standartlarını bünyesinde bulunduran firmamız sorunsuz sıkıntısız bir çekme işlemi gerçekleştirmektedir. Gün boyunca Kocaeli il genelinde bir çok semtte hazır ve tam donanımlı araçlarımızla her gün görev yapmaktayız. Sizlerden gelen istek ve talepler doğrultusunda size en yakın civarda bulunan çekici kamyonumuz hemen bulunduğunuz konuma yönlendirmektedir.

Bir Kaç Dakikada Oto Çekici Hizmeti

Otomobil sahipleri, araç sahipleri için vakit ve zaman son derece hassas ve önemli bir konudur. Hiç bir müşterimiz bulunduğu yerde saatlerce beklemek istemez. Birde yaşanan araç sorunu yada kazası gece diliminlerinde oluştuğunuz gece vakti saatlerce aracın yanında beklemek çok zor istenmeyen bir neticedir. Bizler bunun farkında olarak sizlere bir kaç dakikada ulaşacak merkezi lokasyon ve konumlarda ulaşacak hazır kıta ekipler bulundurmaktayız. Hem uygun fiyat tarifleri hemde kaliteli hizmet anlayışı ile daima sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Şirketimiz bünyesinde birden fazla oto çekici kamyonu bulunmakta olup hiç bir müşterimizi geri çevirmeden mümkün olduğu kadar bize her ulaşan araç sahibine izmir ve kocaeli il sınırları içerisinde hızlı ve acil çekici desteği sunmaktayız.