Araç Kurtarma

By İzmit Oto Çekici In İzmit Oto Kurtarma, Oto Kurtarma No comments

Oto Çekiciler ile Kurtarma hizmetleri genelde bir arada anılıyor olsada kurtarma işleri daha farklı ve işlem gerektirmektedir. Sürücüler olarak Araç Kurtarma gibi hizmetlerde telefondaki yetkili sormayı unutsa dahi aracın yaşadığı sorunu kesinlikle doğru belirtmelisiniz. Bir çok bu gibi durumda araç kurtarma aracı yerine Oto çekici gönderilmekte olup bu gibi araçlarda da bazen kurtarma üniteleri ve ekipmanları bulunmayabilir.

Araç Kurtarma Nedir?

Araç Kurtarma

Araç Kurtarma

Aracınızla yada otomobiliniz yaşadığınız sorun nedeni ile normal bir yerde değil kurtarılması gereken bir durumda kalmış olabilir. Yardımcı ve teknik ekipmanları ile bulunduğu yerden kurtarılıp normal yoluna alınması veya istenilen yere nakli işlemlerine Araç Kurtarma denmektedir. Bu gibi hizmet veren firmaların sizlere ulaşacağı araç ve kamyonlarında kesinlikle çekme halatı, vinç yada çeşitli kurtarma ekipmanları bulunması gerekmektedir.

İzmit de Araç Kurtarma Hizmetleri

Araç Kurtarma

Araç Kurtarma

izmitotocekici.com ekiplerimiz yaşayabileceğiniz tüm olumsuz hadiselere ve kazalara karşın tüm araçlarında müdahale edebilecek yeterlilikte hizmet vermektedir. Araç Kurtarma için gerekli tüm standartları firma bünyesinde bulunduran şirketimiz İzmit genelinde her cadde sokak, otoyol ve alanlarda sizlere bu hizmeti uygun fiyatlarla sağlamaktadır. Araç çekici fiyatları ile Araç Kurtarma arasında fiyat farklı olabilmektedir. Net ve daha sağlıklı bir fiyat almak için kesinlikle firma uzmanlarımızdan bilgi istemeniz gerekmektedir.