Oto Kurtarıcı

By İzmit Oto Çekici In Çekici, izmit oto kurtarıcı No comments

Bazı nedenlerden ötürü aracınız kurtarıcıya ihtiyaç duyacaktır. Şimdiye kadar Oto Kurtarıcı hizmeti almamış olabilirsiniz ancak bu hizmetten faydalan için yapılması gerekenler çok basit ve uzun uzadıya bir prosedürü bulunmamaktadır. İzmit ve çevresine hizmet veren çekicilerimiz sizlerden gelen telefon doğrultusundan hemen bulunduğunuz konuma hızlıca ulaşmaktadırlar. Yapmanız gereken sitemizde yer alan izmit oto çekici irtibat numalarından personellerimize ulaşmanız olacaktır.

Oto Kurtarıcı Nasıl Çalışır?

İzmit Oto Kurtarıcı

İzmitte uzun senelerdir profesyonel düzeyde oto kurtarıcı desteği evren ve sayısız kez araç çekilmesinde görev alan firmamız avrupa standartlarında deneyimli personelleri, son model donanımlı çekici, kurtarıcı kamyonları ile sizlere hizmet vermektedir. Araç büyüklüklerine göre filomuzda her model için uygun oto kurtarıcı bulunmaktadır. Öncelikle araç sahibi olarak firmamıza ulaşırsınız ve personelimiz aracınızın modelini ve yaşadığı sorunu öğrendikten sonra sahada hazır bulunan ve araçla beraber kaldığınız noktaya en yakın oto çekici ekibimize ulaşarak yanınıza yönlendirme yapar. İzmitte bir çok oto kurtarıcı bulunmaktadır. Kimileri bireysel olarak tek vardiya da (ya gündüz yada gece) hizmet vermekte bazı oto çekiciler ise 7/24 görev yapmaktadır. Bizlerde İzmit firması olarak araç sahiplerine 7/24 aralıksız yaz kış her dönem oto kurtarıcı desteği vermekteyiz.

Oto Kurtarıcı Fiyatları Ne Kadardır?

Kurtarıcı

Sitemiz www.izmitotocekici.com içerisinde fiyatlarla ilgili herhangi bir paylaşımda bulunmadık. Bunun nedeni siz araç sahiplerine yanıltıcı bir detay veya bilgi vermek istemeyişimizdendir. Bizlere ulaştığınızda bir kaç sorumuza yanıt vermeniz durumunda hemen net fiyatları tarafınıza ileteceğiz. Fiyatları etkileyen unsurlar aracın nereden, hangi konumdan alınıp nereye taşınacağı ile ilgilidir. Ancak şundan emin olabilirsiniz ki firmamız Oto kurtarıcı hizmetlerinde en uygun fiyatlarla sizlere ulaşmakta ve hizmet vermektedir. Şimdiye kadar izmit ve Kocaeli genelinde sayısız oto kurtarma işlemi yapan firma olarak müşteri memnuniyetini daima en üst noktada tutmayı başardık. Sizlerde güvenle firmamızdan dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz.

Oto Kurtarıcı Birimlerimiz

  • Oto Kurtarıcı
  • Minibüs Kurtarıcı
  • Otobüs Kurtarıcı
  • Ahtapot Kurtarıcı
  • Tekne Taşıma
  • 7/24 Oto Kurtarıcı

 

 

 

KaydetKaydet